WIPER

Kategori:

Makine Dairesi Temizleyici ve Yağ Çözücü
Bu güçlü alkali sıvı temizleyici makine dairesi teknik alanlarda, temizlik kullanılmak üzere geliştirilmiştir, yakıt tankı yağ tankı, basınçlı yıkama yağ alma ve manuel temizleme, yağ alma. 
 
Bu güçlü alkali sıvı temizleyici makine dairesi teknik alanlarda, temizlik kullanılmak üzere geliştirilmiştir, yakıt tankı yağ tankı, basınçlı yıkama yağ alma ve manuel temizleme, yağ alma. Çok yönlülüğü gerçekten şaşırtıcı. Daha da şaşırtıcı gres etkin kaldırılmasıdır, egzoz karbon, kaplı toprak ve tüm bu uygulamalarda ağır yağ. Bu sıvı güçlü alkaliler ve alkalin yapıcılar, su yumuşatıcılar, emülsifiye ediciler, ıslatma maddeleri ve sentetik oluşmaktadır.
 
 
KULLANIM TALİMATI
Ağır yağlar, fırıncı gres, kabuklu kir, sert kil, pas kaplamalar, çamur ve diğer aşırı koşullarda kaldırmak için önerilir. Kaplama üzerine püskürtme kaçının. Bazı boyalar hassas alkali ve zarar olabilir. Alüminyum kaplama veya ızgara üzerinde kullanmayın. Bazı seyreltme alüminyum anda kazınmış ve parlaklığını kaybeder olacaktır.
BETON TEMİZLEME:
Servis istasyonları, garajlar, sintine, vb katlı ağır yağ birikimleri kaldırmak için ağır iş amaçlı (su 10 litre kova için 2-3 l) için 1/3-1/5 oranında su da kullanın. Genel temizlik (su 10 litre kova için 0,5-1 l) için 1/20 oranında su - 1/10 ile seyreltilmiş. Paspas veya sel alanı çözümü ile temizlenmelidir. Sert süpürge veya fırça ile tahrik sonra, 10 dakika bekletin. Hortum kapalı ve durulayın.
ZEMİN TEMİZLİĞİ: 
1/10 bir kullanımı seyreltme - genel temizlik (su 10 litre kova için 0,5-1 l) için 1/20 oranında su. Her zamanki zemin temizleme prosedürleri takip edilmelidir. Kat aynı seyreltme manuel olarak temizlenebilir. Çözüm uzun süre için yerde kalmasına izin vermeyin.
Kullanım Alanları
Basınçlı Yıkama / Buharlı Temizlik
Yağ motor
Sıcak Tank / Tank Temizleme ıslatın
Yağ alma Kat, Parçaları, vb
 
Faydalar
Çok Amaçlı Kullanım
Hızlı / Ekonomik Oyunculuk
Yanmaz / Biyobozunur / Ücretsiz Çözücü
Yağ ve gres çözme etkili
Korozyon önleyiciler içerir
Sıcak / soğuk su İşleri
 
Kullanım Talimatları
ÖZEL TALİMATLAR
Alüminyum, bakır, pirinç, kalay, çinko ve galvanizli metal - BU ÜRÜN aşağıdaki metaller ZARAR VEREBİLİR. Temiz yanlışlıkla çalışan ya da bu yüzeyler üzerine sıçrayan ise, HEMEN KAPALI DURULAMA
Kullanmadan önce test yüzey